środa, 7 stycznia 2015

Postanowienia noworoczne :)

1. Więcej i ciężej ćwiczyć
2. Zdrowo się odżywiać
3. W następnym semestrze mieć średnią 4,0
4. Napisać pracę licencjacką do października
5. Zaliczyć oba semestry bez poprawek
6. Kupić ławeczkę do ćwiczeń i sztangę
7. Zadbać o włosy i paznokcie
8. Ograniczyć alkohol
9. Kupić nowy (większy telewizor)
10. Znaleźć pracę na weekendy
11. Wyrobić książeczkę sanepidowską
12. Może wreszcie dorosnąć :)
13. Cieszyć się każdą chwilą
14. Wymienić wyposażenie szafy
15. Krócej spać aby dzień mieć dłuższy :)
16. Być lepszym człowiekiem
17. Przestać się wstydzić i krępować, łatwiej nawiązywać kontakt z drugim człowiekiem
18. Znaleźć cel w życiu
19.Zrobić wszystkie zęby i wybielić je
20. Zwalczyć lenistwo i przestać tak łatwo poddawać się
21. Szanować innych ludzi, być dla nich miła
22. Zacząć czytać książki
23. Zrobić pompkę na jednej ręce
24. Przestać żyć przeszłością a zacząć teraźniejszością
25. Przejąć odpowiedzialność za własne życie
26. Oszczędzać pieniądze, nie być tak rozrzutną

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz